Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 3. a 4. epizóda

27. 06 2022 22:20 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 3. a 4. epizóda
Zachránené životy: 3. a 4. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Keď Tahir pochopí, že majú jedinú šancu vyviaznuť živí, spolu s Nefes a jej synčekom skočia z útesu do rozbúrených vôd Čierneho mora!

Kým sa Tahir (Ulaş Tuna Astepe) s Asiye (Öykü Gürman) horúčkovito snažia presvedčiť nedôverčivú Nefes (İrem Helvacıoğlu), aby si od ich nechala pomôcť, zúrivý Vedat (Mehmet Ali Nuroğlu) a jeho muži naskáču do áut a zamieria k Čiernemu moru... Tahirova mama Saniye (Nurşim Demir) - bez toho, aby komukoľvek dala vedieť – sa rozhodne vypýtať pre syna za nevestu plachú Mercan (Belfu Benian), ktorú považuje jedinú hodnú stať sa nevestou Kaleliovcov. Keď Mustafa (Sinan Tuzcu) zistí, kto je ich „hosťom“, príšerne sa rozzúri – na rozdiel od brata a manželky si totiž uvedomuje, aké nebezpečenstvo ich rodine teraz hrozí... Hoci ani nevie prečo, výbušnému Tahirovi nesmierne odľahne, keď samu konečne podarí z Nefes vypáčiť, čím jej je – alebo skôr čím jej nie je – ten podliak Vedat... Dobrú náladu ale razom vystrieda zdesenie a hnev, keď sa z úst najkrajšej ženy, akú kedy stretol (aj napriek modrinám a opuchnutej tvári zmáčanej horúcimi slzami), hoc i len v útržkoch dozvie, akým nevýslovným utrpením si ona a malý Yiğit (Demir Birinci) prešli. Asiye všetkým vyrazí dych, keď s neskrývaným zadosťučinením v hlase skonštatuje, že hrdá Nefes bude jej švagrinou. Aby zmiernila účinok slov, ktoré zaúčinkovali ako bomba (a obzvlášť na jej svojráznu svokru), položartom-polovážne dodá, že nehovorí o Tahirovi. Koniec koncov, on a Mustafa majú predsa ešte dvoch mladších bratov, Murata (Cem Kenar) a Fatiha (Furkan Aksoy)... Je už hlboká noc, keď Vedat a jeho muži dorazia ku Kaleliovcom – a keďže Tahir rozhodne nemá v úmysle dať im, po čo prišli (a bez boja už vôbec nie), rozpúta sa peklo!

Aj keď to spočiatku vyzeralo tak, že Tahir ako jediný má odvahu chrániť Nefes a Yiğita pred drvivou presilou po zuby ozbrojených zbabelcov, napokon sa boja na správnej strane, aj keď dopredu prehraného, zapoja i zvyšní traja bratia Kaleliovci. Keď Tahir pochopí, majú jedinú šancu vyviaznuť živí, spolu s Nefes a jej synčekom skočia z útesu do rozbúrených vôd Čierneho mora! Kým Vedat a jeho muži doslova centimeter po centimetri prehľadávajú pobrežie, prefíkaná Eyşan (Gözde Kansu) sa doma, v Istanbule, rozhodne poriadne si posvietiť na ich nových nepriateľov – a extra na Mustafu, ktorý na ňu mimoriadne zapôsobil počas nedávnej obchodnej návštevy...

Mercan nevie, či sa má smiať alebo sa usedavo rozplakať, keď sa na prahu dverí jej rodičovského domu konečne objaví muž, ktorého platonicky miluje už od detstva. Neprišiel totiž za ňou, ale za jej sestrou Nazar (Çağla Özavcı)!

Sledujte v utorok, 28. júna, o 20.30!

 

Upútavka

 
Zachránené životy - v utorok, 9. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na