Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 5. epizóda

28. 06 2022 22:20 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 5. epizóda
Zachránené životy: 5. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Zahanbená Nefes Tahirovi smutne porozpráva o dni, keď sa jej neľudské utrpenie začalo - keď ju jej vlastný otec predal Vedatovi!

Aj keď je Mustafa (Sinan Tuzcu) riadne výbušný chlap, na milovanú Asiye (Öykü Gürman) sa skrátka nedokáže hnevať, ani keď sa nešťastne podriekne a nechtiac tak vyzradí, kto okrem nej a Tahira (Ulaş Tuna Astepe) pomáha Nefes (İrem Helvacıoğlu) a malému Yiğitovi (Demir Birinci)... Krutý Vedat (Mehmet Ali Nuroğlu) a jeho nemenej bezcharakterní a násilnícki chlapi sa medzičasom márne snažia vymlátiť informácie z hrdého İdrisa (Emre Ön) pred zrakmi jeho bezmocnej rodiny. Nič netušiaci Tahir je v šoku, keď sa od Nazar (Çağla Özavcı) dozvie, že jeho mama (Nurşim Demir) mu bez jeho vedomia a súhlasu dohaduje svadbu s jej sestrou Mercan (Belfu Benian). Láskavý hodža Osman (Sait Genay) má svojho zaťa veľmi rád a úprimne si ho váži, keď nahnevaný príde na jeho prah robiť poriadky so svojím mladším bratom, slušne, no rázne ho odmietne čo i len pustiť dovnútra – pre jeho dobro i dobro svojich hostí...

Na rozdiel od ich tradične zmýšľajúcej mamy sa Murat (Cem Kenar) a Fatih (Furkan Aksoy), kráľovsky bavia na tom, ako rýchlo a ľahko ich švagriná dokáže skrotiť ich najstaršieho brata. Vedat napokon získa, čo chcel. Ako inak, násilím. No keď aj so svojimi mužmi dorazí do Osmanovho skromného príbytku, po Tahirovi, Nefes a jej synčekovi akoby sa zem zľahla. Jediným dôkazom, že tam naozaj boli, je Yiğitov obrázok... Zahanbená Nefes Tahirovi smutne porozpráva o dni, keď sa jej neľudské utrpenie začalo - keď ju jej vlastný otec predal Vedatovi!

Nebyť Eyşan (Gözde Kansu), ktorá po znepokojujúcom telefonáte s jedným z bratrancových mužov okamžite vyrazila k Čiernemu moru... Hrdý Osman by už zrejme bol s bohom, v ktorého veľkosť a spravodlivosť z hĺbky svojho srdca verí.

Sledujte v stredu, 29. júna, o 20.30!

 

Upútavka

 
Zachránené životy - v utorok, 9. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na