Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 9. epizóda

04. 07 2022 21:25 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 9. epizóda
Zachránené životy: 9. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Nešťastná Nefes pochopí, že aby ochránila Tahira, aby zachránila jeho život... Musí veriť, že diablica Eyşan vraví pravdu.

Bystrá Asiye (Öykü Gürman) už za tie roky všakovakých príkorí, našťastie, veľmi dobre vie, ako na svokru (Nurşim Demir Murat), a tak keď pani Saniye začne hneď zrána opäť trápiť Nefes (İrem Helvacıoğlu), šikovne obráti jej pozornosť iným smerom! Tahir (Ulaş Tuna Astepe) je prekvapený, keď sa dozvie o Vedatovom (Mehmet Ali Nuroğlu) zatknutí aj o všetkých ďalších odvážnych krokoch, s ktorými Nefes pomohli jej ošetrujúci lekár, Asiye a jej sesternica, právnička Kaleliovcov Esma (Duygu Üstünbaş). N dobrý pocit netrvá dlho, keď sa totiž domov vráti Mustafa (Sinan Tuzcu)... Nie je sám. Je s ním Eyşan (Gözde Kansu). A to rozhodne neveští nič dobré!

Nešťastná Nefes pochopí, že aby ochránila Tahira, aby zachránila jeho život... Musí veriť, že diablica Eyşan vraví pravdu. Láme jej srdce vidieť ho takého sklamaného. A keď v hneve súhlasí, že si vezme s Mercan (Belfu Benian), má čo robiť, aby sa nerozplakala. Teda, nie pred ním. No aby bol v bezpečí, rada obetuje čokoľvek, i vlastné šťastie... Nielen Asiye, ale ani Fatihovi (Furkan Aksoy) s Muratom (Cem Kenar) sa predstava, že má temperamentný Tahir zviazať svoj život s poddajnou Mercan veľmi nepozdáva. Vlastne... Vôbec.

Aj keď je to naozaj ťažké, keď ju dotknutý Tahir zasype nezaslúženými urážkami, ktoré vo svetle lží a poloprávd považuje za oprávnené, Nefes nepovie jediné slovíčko na svoju obranu. A tak sa Kaleliovci večer vyberú na pytačky k Dağdevirenovcom...

Sledujte v utorok, 5. júla, o 20.30!

 

Upútavka

 
Zachránené životy - v utorok, 9. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na