Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 30. epizóda

02. 08 2022 21:30 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 30. epizóda
Zachránené životy: 30. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Keď sa Nefes a Tahir vedľa seba prebudia, hoci sa nič nestalo - a malý Yiğit sladko odfukoval medzi nimi celú noc -, cítia sa previnilo.

Kým ešte včera to bolo naopak, dnes je to Nefes (İrem Helvacıoğlu), kto potrebuje útechu týranej neznámej (İlayda Çevik). Keď sa Tahir (Ulaş Tuna Astepe) dozvie, aký mimoriadne cenný tromf má Mustafa (Sinan Tuzcu) rukáve a prečo ho i tak nechce dať komisárovi Mithatovi (Mehmet Çepiç)... Nahnevá sa ešte viac! Len nežný dotyk drobnej rúčky malého Yiğita (Demir Birinci) dokáže utíšiť boľavý nárek jeho mamy vyvolaný ďalšou nočnou morou, z ktorej sa nedokáže prebudiť. Asiye (Öykü Gürman) síce prijme Mustafov darček na udobrenie, no to rozhodne neznamená, že mu odpustila. No keď z neho šikovne vytiahne, čo ho trápi, i napriek tomu, že sú stále pohnevaní, dokáže prekročiť svoj tieň a utešiť ho...

Keď sa Nefes a Tahir vedľa seba prebudia, hoci sa nič nestalo - a malý Yiğit sladko odfukoval medzi nimi celú noc -, cítia sa previnilo. Ako to len vysvetlia svojmu dobrodincovi, láskavému hodžovi Osmanovi (Sait Genay)? Vedat (Mehmet Ali Nuroğlu) sa pred Cemilom (Hilmi Özçelik) trápne hrá na bohabojného muža. Samozrejme, nie bezdôvodne... Ukáže sa, že Mercan (Belfu Benian) je oveľa silnejšia a statočnejšia, než si všetci myslia – inak by sotva nabrala odvahu varovať Tahira pred špinavosťami svojho otca a jeho nového kumpána.

Nepoučiteľná pani Saniye (Nurşim Demir Murat) sa postará o ďalší škandál, keď po modlitbách Nefes pred zrakmi všetkých žien z dediny vyvlečie z Osmanovho domčeka za vlasy a pustí sa do nej hlava-nehlava!

Sledujte v stredu, 3. augusta, o 20.30!

 

Upútavka

 
Zachránené životy - v pondelok až piatok o 20.30!
Sledujte celé epizody na