Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 31. epizóda

03. 08 2022 21:25 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 31. epizóda
Zachránené životy: 31. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Mustafu a mamu čaká nepríjemný stret s realitou. Tahir má na nich totiž ťažké srdce pre lásku, ku ktorej sa na radosť Asiye konečne prizná!

Tahir (Ulaş Tuna Astepe) odloží pomyslené rukavičky a uštedrí Cemilovi (Hilmi Özçelik) lekciu, na ktorú len tak nezabudne – výmenou za zhabaný náklad zbraní, na ktorého pašovaní jeho bývalý takmer-svokor tak zbohatol, totiž žiada peniaze, o ktoré ten darebák spolu so svojím novým najlepším kamarátom Vedatom (Mehmet Ali Nuroğlu) tak podlo olúpili Mustafu (Sinan Tuzcu)! Aj keď Nefes (İrem Helvacıoğlu) ešte nikomu inému, dokonca ani Tahirovi, nedokázala povedať celú pravdu o neľudskom týraní, ktoré prežila, Nefes (İrem Helvacıoğlu), novej známej (İlayda Çevik) sa otvorí. Napokon, prešli si predsa rovnakým peklom, tak kto by ju dokázal pochopiť lepšie, všakže...? Netuší, žiaľ, že Berrak, ako sa jej dievčina predstaví, hrá s ňou i všetkými jej blízkymi a priateľmi špinavú hru, ktorej krutý a nemilosrdný scenárista a režisér s veľkým potešením poťahuje z úzadia za nitky... Správne, Vedat.

No Cemil nie je jediný, kto dnes v noci čelí Tahirovmu oprávnenému hnevu a koho čaká nepríjemný stret s realitou. Prekvapenia sa dočkajú i dvaja členovia jeho vlastnej rodiny, Mustafa a mama (Nurşim Demir Murat) - má na nich totiž ťažké srdce pre lásku, ku ktorej sa na radosť Asiye (Öykü Gürman) konečne prizná! To však nie je koniec, ale iba začiatok, ráno totiž príde ďalšie – odvahou obľúbeného švagra inšpirovaná Asiye nehodnému manželovi a svokre s kamenným srdcom taktiež vypovie poslušnosť a vstúpi do štrajku!

Vedat si po frustrujúcom stretnutí s Cemilom najprv slabošsky vybije zlosť na kope svadobných šiat a vzápätí neúctivo vypoklonkuje zvedavú Eyşan (Gözde Kansu) bez toho, aby ju zasvätil do tajomstva menom Berrak...

Sledujte vo štvrtok, 4. augusta, o 20.30!

 

Upútavka

 
Zachránené životy - v pondelok až piatok o 20.30!
Sledujte celé epizody na