Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 32. epizóda

04. 08 2022 21:30 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 32. epizóda
Zachránené životy: 32. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Mustafa sa s Nefes na rovinu porozpráva o ťažkom, no nevyhnutnom rozhodnutí, ktoré nemôže urobiť nik len ona...

Hostia v skromnom príbytku jej otca (Sait Genay) ešte ani nedoraňajkujú a Asiye (Öykü Gürman), ktorú už od večera svrbí jazyk, vyrukuje s horúcimi novinkami o Vedatovi (Mehmet Ali Nuroğlu), Cemilovi (Hilmi Özçelik) a Tahirovi (Ulaş Tuna Astepe)! Len vďaka jeho oddanému spojencovi, malému Yiğitovi (Demir Birinci), sa Tahirovi konečne podarí porozprávať sa s Nefes (İrem Helvacıoğlu) medzi štyrmi očami – odpovede na otázku, ktorá ho zaujíma zo všetkých najviac, sa však nedočká. Hoci sa po nezaslúženej bitke od otca sa Mercan (Belfu Benian) cíti zle, po tom, čo sa dozvie, ako pani Saniye (Nurşim Demir Murat) ponížila Nefes, sa cíti ešte horšie – nie kvôli sebe, ale kvôli Nefes, ktorá tých bitiek zažila príliš mnoho, a predsa ju, na rozdiel od nej, nik nedokázal zlomiť.

Keď si Mustafa (Sinan Tuzcu) uvedomí, akí sú si s Nefes prekvapivo podobní – minimálne v otázke Tahirovho bezpečia -, na rovinu sa s ňou porozpráva o ťažkom, no nevyhnutnom rozhodnutí, ktoré nemôže urobiť nik len ona... Murat (Cem Kenar) sa tajne pokúsi vkradnúť k Nazar (Çağla Özavcı), no tá ho aj s rebríkom hlúpo odstrčí od okna - a len zázrakom ho nezabije! Tahir opäť dokáže, že prezývku „Bláznivý“ nedostal bezdôvodne – keď sa totiž dozvie, že Cemil kvôli nemu zbil Mercan, v hneve všetok jeho cenný náklad, ktorý mu sľúbil vrátiť, vlastnoručne vyhádže do hlbín Čierneho mora!

Berrak (İlayda Çevik) si všimne, že ju Fatih (Furkan Aksoy) nenápadne sleduje, a tak namiesto na plánované stretnutie s Vedatom zamieri do mešity a predstiera, že sa modlí...

Sledujte v piatok, 5. augusta, o 20.30!

 

Upútavka

 
Zachránené životy - v pondelok, 26. septembra, o 23.15!
Sledujte celé epizody na