Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 37. epizóda

11. 08 2022 21:25 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 37. epizóda
Zachránené životy: 37. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Keď sa loď Kaleliovcov opäť vráti do prístavu, Nefes stratí ochrancu a je prakticky opäť vydaná napospas svojmu trýzniteľovi!

Je ešte hlboká noc, keď Tahir (Ulaş Tuna Astepe) svojho spútaného zajatca (Mehmet Ali Nuroğlu) privedie na loď a vyrazí na more. Skúsenému kapitánovi Cemalovi (Şendoğan Öksüz) stačí jediný pohľad do nákladného priestoru a hneď vie, koľká bije, a tak, aby uchránil toho blázna pred najväčšou chybou jeho života, okamžite zalarmuje jeho staršieho brata (Sinan Tuzcu) - a vzápätí sám skončí spútaný v podpalubí... Ťažko povedať, či má skutočne taký veľký strach zo smrti; či jej chce čeliť ako chlap, s čistým štítom; alebo či len skrátka všetko naverímboha stavil na jednu kartu, aby si zachránil svoj biedny život, no Vedat sa rozhodne povedať Tahirovi niečo dôležité. Niečo, čo ho oberie aj o zvyšky odhodlania... Nanešťastie.

A tak keď sa loď ráno opäť vráti do prístavu, Tahirova duša síce nie je pošpinená neodpustiteľným hriechom, no Nefes (İrem Helvacıoğlu) stratí ochrancu a je prakticky opäť vydaná napospas svojmu trýzniteľovi - Tahir totiž skončí za mrežami! Aj keď si Fatih (Furkan Aksoy) s Muratom (Cem Kenar) dávajú veľký pozor, aby sa ich mama (Nurşim Demir Murat) nič nedozvedela, pani Saniye si náhodou vypočuje ich rozhovor. A sotva sa ako-tak spamätá zo šoku, ktorý ju temer zabije, ponáhľa sa na políciu! Aj keď je rád, že nedošlo k najhoršiemu, komisár Mithat (Mehmet Çepiç) si kladie rovnakú otázku ako všetci ostatní... Prečo je Vedat stále nažive?!

Ako asi každá matka, pani Saniye by sa pre záchranu ktoréhokoľvek zo svojich detí spolčila hoc aj so samotným diablom... A aj to urobí.

Sledujte v piatok, 12. augusta, o 20.30!

 

Upútavka

 
Zachránené životy - v piatok, 23. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na