Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 41. epizóda

17. 08 2022 21:25 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 41. epizóda
Zachránené životy: 41. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Nešťastný a bezradný Necip sa v zúfalstve zdôverí jedinej osobe, ktorá by mu možno mohla pomôcť zachrániť dcéru. Eyşan!

Nefesinu (İrem Helvacıoğlu) tvár zaleje rumenec, keď jej Tahir (Ulaş Tuna Astepe) sľúbi, že sa jedného dňa prejdú dedinou spolu, ruka v ruke. Znie to ako sen. Krásny, nereálny sen... Darebák Ünal (Hüseyin Özay) vyhľadá pani Saniye (Nurşim Demir Murat) a naservíruje jej svoju verziu pravdy – v nádeji, že potom urobí, na čom sa dohodla s Vedatom (Mehmet Ali Nuroğlu). Vraj „pre dobro jeho dcéry a jej syna“! Stačí mu sotva pár minút a Tahirova mama rýchlo zabudne, že je Nefesinou dlžníčkou... Berrak (İlayda Çevik) je na konci so silami a ako väčšina obetí neľudskej krutosti a násilia, žiaľ, zo všetkého nešťastia, ktoré postihlo jej rodinu, viní seba. Len a len seba... Keď sa Asiye (Öykü Gürman) opäť pochytí so svokrou - kvôli Nefes, ako inak -, tvrdohlavá a neústupčivá pani Saniye ju prinúti vrátiť jej všetky zlaté šperky, ktoré od nej od svadby dostala. Do jedného!

Ťažko povedať, kto je viac dojatý - či Tahir alebo Asiye -, keď sa dobrovoľne prihlásia ďalší svedok v Nefesin prospech... Správne, Mustafa (Sinan Tuzcu). A vlastne nielen on, ani bračekovci Fatih (Furkan Aksoy) a Murat (Cem Kenar) sa nedajú zahanbiť. Berrak poodhalí Nefes pár boľavých kapitol zo svojho súkromia. Áno, za iných okolností by z nich mohli byť najlepšie priateľky, ba možno dokonca sestry... Nešťastný a bezradný Necip (Faruk Acar) sa v zúfalstve zdôverí jedinej osobe, ktorá by mu možno mohla pomôcť zachrániť dcéru. Eyşan (Gözde Kansu)! Fatih s Tahirom vďaka skrytej kamere zistia, že Berrak má pred nimi tajnosti...

Keď mu v mobile pristane esemeska od Tahira, to, že mal pravdu, Fatiha výnimočne vôbec neteší... Netrvá dlho a hádam už i vrabce na streche Yiğitovej (Demir Birinci) novej školy si hlasno čvirikajú o tom, že jeho otec ho chce odviesť od mamičky!

Sledujte vo štvrtok, 18. augusta, o 20.30!

 

Upútavka

 
Zachránené životy - v pondelok, 26. septembra, o 23.15!
Sledujte celé epizody na