Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 23:20 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 62. epizóda

15. 09 2022 21:25 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 62. epizóda
Zachránené životy: 62. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Keď Nefes zistí, čo Tahir, Fatih a Asiye pripravili pre malého Yiğita, je veľmi dojatá. No nik ju neprekvapí viac ako pani Saniye!

Všetkým Kaleliovcov, vrátane detí po celú cestu na čajovú plantáž neschádza z tvárí široký úsmev. Teda, až na svojráznu pani Saniye (Nurşim Demir Murat), pochopiteľne. A tiež Murata (Cem Kenar), ktorý sa radšej rozhodol rodinnému výletu z osobných dôvodov vyhnúť. Z veľmi, veľmi osobných dôvodov. Namiesto neho má totiž v pláne... Uniesť Nazar (Çağla Özavcı)! Nefes (İrem Helvacıoğlu) najprv rázne „uprace“ pár miestnych, ktorí si neudržia jazyk na uzde, a vzápätí aj mladú ženu, ktorá nemúdro poškuľuje po Tahirovi (Ulaş Tuna Astepe). Dobrá nálada Kaleliovcov raz-dva prejde, keď sa dozvedia, čo sa v čase ich neprítomnosti stalo doma. Tahira navyše úplne odrovná, keď zistí, akú v úlohu v tejto „kauze“ zohrala jeho krásna manželka.

Nazar očividne zaskočí, že je Murat pripravený hoc aj zomrieť, len aby jej zabránil v sobáši s Vedatom. A tak sa uchýli k malej ľsti, aby ho zachránila – do značnej miery i pred ním samým. Všetkým Kaleliovcom padne od údivu sánka, keď z nešťastného Murata vyletí, čo vnímavé duše už dávno vedia – že je do Nazar zamilovaný. Keď Nefes zistí, čo Tahir, Fatih (Furkan Aksoy) a Asiye (Öykü Gürman) pripravili pre malého Yiğita (Demir Birinci), je veľmi dojatá. No nik ju neprekvapí viac ako pani Saniye!

Pre všetkých je veľmi ťažké, keď v predvečer jeho výpovede pred kurátorkou, na základe ktorej súd napokon rozhodne, komu z rodičov ho zverí do starostlivosti, sa Yiğit spolu s Ceylan (Emine Türkyılmaz) a Berrak (İlayda Çevik) musí znovu vrátiť k Vedatovi...

Sledujte v piatok, 16. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Zachránené životy - v pondelok až piatok o 23.20!
Sledujte celé epizody na