Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 23:20 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 63. epizóda

16. 09 2022 21:25 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 63. epizóda
Zachránené životy: 63. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Ak človek zradí dôveru dieťaťa, ak mu zlomí srdce... Nie je víťaz, ale porazený. A pomyselný knokaut si uštedril úplne sám.

Súd o zverenie malého Yiğita (Demir Birinci) do starostlivosti je v plnom prúde. Obe právne zástupkyne sa tvrdo bijú za svojich mandantov, stav je zatiaľ prekvapivo vyrovnaný. Vzhľadom na okolnosti je preto viac než isté, že napokon rozhodne výpoveď statočného chlapčiatka, ktorého sa kurátorka v susednej miestnosti práve pýta, s kým chce zostať. Odpoveď je pre všetkých prítomných obrovským šokom. Teda, pre všetkým okrem jedného – diabla v ľudskej koži (Mehmet Ali Nuroğlu), ktorý sa neštíti žiadnej špinavosti! A tak sa deň, ktorý mal byť pre hrdých Kaleliovcov so srdcom veľkým a hlbokým ako samo Čierne more dňom šťastného zvítania razom zmení na deň trpkej prehry a ďalšieho boľavého odlúčenia... Pre Tahira (Ulaş Tuna Astepe) je to povestná posledná kvapka, a tak bez toho, aby komukoľvek z rodiny niečo povedal, staví všetko na jednu kartu - zájde za Mithatom (Mehmet Çepiç) a použije svoj najmocnejší tromf. Svoj jediný tromf!

Do svojho odvážneho plánu však predsa len niekoho zasvätí - verných priateľov Aliho (Temmuz Gürkan Karaca) a İdrisa (Emre Ön). Potrebuje totiž ich pomoc... Nefes (İrem Helvacıoğlu) je na pokraji zrútenia, keď jej manžel povie všetko, čo pred ňou dosiaľ tajil. Teda, takmer všetko – a už i to je na ňu priveľa! Vedat sa možno chvíľu cítil ako víťaz, no tým, čo urobil, svojho synčeka definitívne stratil. Ľudia, i tí najmenší, totiž nie sú nejaké neživé bezduché figúrky, ktoré ktokoľvek môže posúvať po šachovnici, ako si zmyslí, ale mysliace a cítiace bytosti. A ak človek zradí ich dôveru, ak im zlomí srdce... Nie je víťaz, ale porazený. A pomyselný knokaut si uštedril úplne sám.

Každý, i ten najlepší plán na svete má nejaké to slabé miesto, takže je pomerne veľká šanca, že zlyhá. Takže keď Tahirov „nepriestrelný“ plán zásluhou jeho najbližších vyletí hore komínom... Spustí improvizovaný plán B!

Sledujte v pondelok, 19. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Zachránené životy - v pondelok až piatok o 23.20!
Sledujte celé epizody na