Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 23:20 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 71. epizóda

29. 09 2022 00:15 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 71. epizóda
Zachránené životy: 71. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Aj keď to s nimi spočiatku vyzerá dosť bledo, Alimu a Tahirovi sa predsa len podarí premôcť ich strážcu a... Pokúsiť sa o zázrak.

Z Nefes (İrem Helvacıoğlu) sa vykľuje prekvapivo šikovná vyjednávačka. Po tom, čo sa jej podarí obalamutiť Vedata (Mehmet Ali Nuroğlu) a prakticky tak dosiahnuť expresné zbavenie Mustafu (Sinan Tuzcu) všetkých obvinení a jeho prepustenie na slobodu, totiž rovnakou taktikou dokáže zachrániť i svoj vlastný krk. Teda, aspoň pred zákonom. No keďže vie, že ten šialenec necúvne pred ničím a že aby dosiahol svoje, bez najmenšieho zaváhania by obetoval i Yiğita (Demir Birinci) a Ceylan (Emine Türkyılmaz), presvedčí ho, že sa chce vrhnúť do vĺn Čierneho mora za milovaným Tahirom (Ulaş Tuna Astepe). A keď sa k nej priblíži, aby jej v tom zabránil... Skutočne skočí – a stiahne ho so sebou!

Ak je teória o reinkarnácii a minulých životoch pravdivá, v tom prípade Vedat musel byť v jednom z nich isto-iste mačkou... Má totiž viac životov ako ktorákoľvek z nich a, ktovieprečo, zakaždým vyviazne, aj keď mu už riadne prihára. A ani dnešok, žiaľ, nie je výnimkou... Keď sa pani Saniye (Nurşim Demir Murat) preberie a jej rodina sa tak konečne dozvie, prečo skolabovala, starostlivá Asiye (Öykü Gürman) pri nej zostane a Murat (Cem Kenar) s Fatihom (Furkan Aksoy) a Berrak (İlayda Çevik) sa ponáhľajú do prístavu – v nádeji, že ju Vedat oklamal. Aj keď to s nimi spočiatku vyzerá dosť bledo, Alimu (Temmuz Gürkan Karaca) a Tahirovi sa predsa len podarí premôcť ich strážcu a... Pokúsiť sa o zázrak.

Hoci by ju rád ešte chvíľku láskyplne naťahoval, keď ho jeho milovaná žena svojím dojímavým sľubom len utvrdí v tom, ako veľmi ho ľúbi, Mustafa už nemá to svedomie ju viac trápiť a vyrukuje s pravdou. A jej reakcia vážne stojí za to!

Sledujte vo štvrtok, 29. septembra, o 23.30!

 

Upútavka

 
Zachránené životy - v pondelok až piatok o 23.35!
Sledujte celé epizody na