Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 22:15 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 76. epizóda

06. 10 2022 00:25 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 76. epizóda
Zachránené životy: 76. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Ako sa asi dalo očakávať, pani Saniye si nesprávne vysvetlí, keď sa doriadený Murat objaví doma opierajúc sa Berrak.

Atmosféra pri spoločnom stole je počas dnešnej večere u Kaleliovcov tichá a nezvyčajne napätá. Ešte šťastie, že láskavý Osman (Sait Genay) presne vie, ako to napraviť... Nazar (Çağla Özavcı) zúfalo hľadá spôsob, ako dať Muratovi (Cem Kenar) vedieť, že Vedat (Mehmet Ali Nuroğlu) žije – a očividne niečo chystá! Keď Cemil (Hilmi Özçelik) prichytí Murata neďaleko svojho domu, príšerne ho dobije. A nebyť zhrozenej Türkan (Nalan Kuruçim), ktorá na nezvyčajný hluk vybehne z domu len v nočnej košeli, zrejme by ho namieste zabil... Keďže vie, že domov sa v takomto stave určite vrátiť nemôže a Fatih (Furkan Aksoy) mu nedvíha, pretože už zrejme spí, požiada o pomoc niekoho, o kom bezpečne vie, že aj napriek pokročilej hodine príde a bez zbytočných otázok urobí, o čo ho požiada... Berrak (İlayda Çevik).

Mustafa (Sinan Tuzcu) sa už nemôže dočkať vyšetrenia, ktoré dnes absolvujú s Asiye (Öykü Gürman), takže si vôbec nevšimne, ako previnilo sa Fatih tvári pri odpovedi na otázku, kde je Murat. Ako sa asi dalo očakávať, pani Saniye (Nurşim Demir Murat) si nesprávne vysvetlí, keď sa doriadený Murat objaví doma opierajúc sa Berrak. Kaleliovcov čaká veľká slávnosť, deň Yiğitovej (Demir Birinci) obriezky totiž majú v pláne osláviť vo veľkom štýle, presne v duchu tradícií. Keď sa o tom Vedat dozvie, úplne mu preskočí – chce tam byť tiež, za každú cenu!

Malá Balım (Dila Aktaș) je v poslednom čase veľmi smutná. Má totiž strach, že keď sa narodí jej braček, ocko ju už viac nebude mať tak rád ako doteraz...

Sledujte vo štvrtok, 6. októbra, o 23.20!

Upútavka

 
Zachránené životy - v pondelok až piatok o 22.30!
Sledujte celé epizody na