Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 23:20 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 105. epizóda

16. 11 2022 00:35 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 105. epizóda
Zachránené životy: 105. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Nepoučiteľná pani Saniye akoby bola jediná, kto trpí. Kto má právo hnevať sa na celý svet. Kto smie súdiť aj trestať...

Sotva sa Asiye (Öykü Gürman) ako-tak spamätá zo šoku, keď sa jej svokra (Nurşim Demir Murat) po správe o Fatihovom (Furkan Aksoy) postrelení zrazu bezvládne zviezla k nohám, zavolá Mustafovi (Sinan Tuzcu), aby zistila, čo je nové. Len čo sa pani Saniye preberie, potrebuje niekomu pripísať vinu za všetko zlé, čo kedy postihlo jej rodinu, na niekom si vyliať nahromadenú zlosť. A tým niekým je, žiaľ, ako už toľkokrát predtým... Opäť neželaná nevesta Nefes (İrem Helvacıoğlu). Zasype ju výčitkami, obviní ju zo všetkého, na čo si spomenie a obviní ju i z každého ďalšieho nešťastia, ktoré jej najbližších postihne či by čo i len teoreticky mohlo postihnúť v budúcnosti. Zaslepená žiaľom a bolesťou skrátka chce jediné - aby Nefes konečne zmizla z ich životov – a spolu s ňou všetka tá hrôza, ktorá ju nasledovala!

Pri pohľade na Fatihovu krv na príjazdovej ceste k jeho vile sa na Vedatovej (Mehmet Ali Nuroğlu) tvári usadí odporný spokojný úškľabok. S nečakaným vývojom situácie je maximálne spokojný, pretože vôbec nepochybuje o tom, že za týchto okolností už viac Nefes s malým Yiğitom (Demir Birinci) u Kaleliovcov nezostanú ani minútu. A nanešťastie sa nemýli... Nepoučiteľná pani Saniye pokračuje v rozdávaní krutých rán i v nemocnici. Nemá zľutovania ani so zdrveným Muratom (Cem Kenar), ani s Tahirom (Ulaş Tuna Astepe). Akoby bola jediná, kto trpí. Akoby bola jediná, kto má právo hnevať sa na celý svet. Akoby bola jediná, kto smie súdiť aj trestať...

Kým Murat s Berrak (İlayda Çevik) sa prakticky nepohnú od Fatihovej nemocničnej postele, Mustafa s Asiye a stále bojovne naladenou mamou, ktorá nepočúva nikoho, kto má iný názor ako ona, sa doma modlia za zázrak, nešťastný Tahir všade horúčkovito hľadá svoju manželku a syna.

Sledujte v stredu, 16. novembra, o 23.40!

Upútavka

 
Zachránené životy - v pondelok až piatok o 23.35!
Sledujte celé epizody na