Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 22:15 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 115. epizóda

30. 11 2022 00:35 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 115. epizóda
Zachránené životy: 115. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Pani Saniye sa napokon podarí Fatiha, Murata i Tahira, ktorých city stále nechápe a s ktorými nemá zľutovanie, od seba definitívne odohnať!

Keďže Nefes (İrem Helvacıoğlu), Asiye (Öykü Gürman), Nazar (Çağla Özavcı), Mercan (Belfu Benian) sa už pomaly, ale isto musia ukázať doma, aby nik z ich blízkych nenadobudol ani len tieň podozrenia, strážiť to arogantné zviera (Mehmet Ali Nuroğlu) dobrovoľne zostane Berrak (İlayda Çevik). Úplne sama. Türkan (Nalan Kuruçim) naozaj nie je čo závidieť, keď sa u nej na čaj – a na klebetu - zastaví Naciye (Dilek Denizdelen). Nepozvaná, samozrejme... Pani Saniye (Nurşim Demir Murat) rozladí, keď počas nákupov zbadá na jednej z lámp nalepený inzerát na novú firmu jej neželanej nevesty. Nefes má strach, aby ani Tahir (Ulaş Tuna Astepe), ani malý Yiğit (Demir Birinci), ani Ali (Temmuz Gürkan Karaca) a ani Esma (Duygu Üstünbaş) nezistili, že sa niečo deje. A mala by rozhodne ešte väčší, keby vedela, ako to práve teraz vrie v Mercaninom rozorvanom vnútri a akej panike beznádeji začínajú podliehať jej priateľky. Vedat sa pokúsi zmanipulovať Berrak, aby sa dostal k svojmu mobilu. Vytiahne naozaj silný argument, možno dokonca ten najsilnejší zo všetkých... Jej mamu.

Mustafa (Sinan Tuzcu) si ako prvý uvedomí, že kaleliovské ženy a ich kamarátky niečo chystajú. To, že zrazu nepotrebujú služby svojho „kuriéra“ totiž vôbec nedáva zmysel. Esme neujde, že sotva vojde do dverí otcovho (Sait Genay) skromného príbytku, jej sestra a priateľky sa náhlivo zodvihnú a pracú sa kadeľahšie, akoby im za pätami horelo. A ani návrat evidentne utrápenej Nefes jej na pokoji v duši veľmi nepridá. Nepoučiteľnej pani Saniye sa napokon podarí Fatiha (Furkan Aksoy), Murata (Cem Kenar) i Tahira, ktorých city stále nechápe a s ktorými nemá zľutovanie, od seba definitívne odohnať!

Aj keď sú z nich teraz prakticky bezdomovci, „bračekovci“ Fatih s Muratom už dávno neboli takí šťastní ako práve dnes. Na rozdiel od priateliek a sestry sa Mercan nedokáže a nechce zmieriť s tým, že ich plán pomsty nevyšiel. Naopak, rozhodne sa konať. Nuž, ako sa do hory volá...

Sledujte vo štvrtok, 1. decembra, o 0.00!

Upútavka

 
Zachránené životy - v pondelok až piatok o 22.30!
Sledujte celé epizody na