Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 22:15 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 116. epizóda

01. 12 2022 01:00 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 116. epizóda
Zachránené životy: 116. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Keď na chatu Kaleliovcov konečne dorazí i na smrť vystrašená Nefes, naskytne sa jej bezútešný pohľad, pri ktorom doslova mrazí!

Márne Vedat (Mehmet Ali Nuroğlu) narieka, márne kričí a prosí, Mercan (Belfu Benian) je rozhodnutá obesiť ho rovnako chladnokrvne a nemilosrdne ako predtým on ju. No keďže nie je taká silná, aby ho sama vytiahla nahor, rozhodne sa koniec lana priviazať k autu, zaradiť rýchlosť a... Nanešťastie však netuší, že ten prekliaty diabol, ktorý má očividne viac životov než mačka, pred ňou len hrá trápne divadielko, pretože medzičasom hanebne zneužil strach jej dobrej priateľky Berrak (İlayda Çevik) o milovanú mamu, aby opäť vyviazol so zdravou kožou. A nielen to, Vedat má totiž v pláne ju sprosto obetovať namiesto seba a... Potom sa všetkým jej kamarátkam, a obzvlášť Nefes (İrem Helvacıoğlu), kruto pomstiť! Ťažko povedať, kto je viac nemilo prekvapený z nočného telefonátu s tým diablom, nad ktorým asi držia ochrannú ruku všetky pekelné mocnosti – či Fikret (Erdal Cindoruk) alebo Nefes...?

Aj keď každý z iného konca kraja, Mustafa (Sinan Tuzcu), Tahir (Ulaş Tuna Astepe) a „bračekovci“ Fatih (Furkan Aksoy) s Muratom (Cem Kenar) ako o život uháňajú na chatu Kaleliovcov zabrániť hroziacej katastrofe. No ani len netušia, akej vlastne... Keď napokon konečne dorazí i na smrť vystrašená Nefes, naskytne sa jej bezútešný pohľad, pri ktorom doslova mrazí! Psychopat Vedat je opäť na koni – v duchu sa už nadšene opája predstavou, že kým všetky jeho nepriateľky napokon skončia za mrežami, v studenej a smradľavej väzenskej cele, on opäť raz vyviazne bez trestu a získa všetko, čo len chce. No ešte predtým ich ten sadistický zbabelec chce ešte riadne vytrápiť!

Všetci štyria bratia sú v hlbokom šoku, keď sa dozvedia viac o pláne pomsty kaleliovských Amazoniek a ich priateliek. Všetkým je jasné, že Vedatovým útekom sa to nekončí, ale iba začína...

Sledujte vo štvrtok, 1. decembra, o 23.35!

Upútavka

 
Zachránené životy - v pondelok až piatok o 22.30!
Sledujte celé epizody na