Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 22:15 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 117. epizóda

02. 12 2022 00:35 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 117. epizóda
Zachránené životy: 117. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Mustafa cíti v kostiach, že Vedat niečo chystá, a tak hneď ráno zavolá Fatihovi a Muratovi a varuje ich, aby si pre istotu vzali i zbrane!

Vedatovým (Mehmet Ali Nuroğlu) únoskyniam sa, žiaľ, neprestáva lepiť smola na päty. Nielenže sa totiž tomu diablovi navzdory Fikretovej (Erdal Cindoruk) duchaprítomnosti podarí dostať sa k záznamom z bezpečnostných kamier, vďaka ktorým im môže poriadne zavariť, ale tiež vďaka nim odhalí ich spojenca spomedzi vlastných mužov - Doruka (Dorukhan Suiçmez)... Asiye (Öykü Gürman) má strach sa čo i len hlasnejšie nadýchnuť, keď ju ráno Mustafa (Sinan Tuzcu) požiada o rozhovor. A keď jej povie, čo má na srdci, usedavo sa rozplače... A hoci sa vzápätí ukáže, že ju jej manžel chcel len vytrestať za to, že sa nechala uniesť túžbou po pomste a nedomyslela možné dôsledky svojich činov a činov svojich rovnako rozhnevaných kamarátok, necíti sa ani o chlp lepšie. Práve naopak... Kým Nefes (İrem Helvacıoğlu) a Tahir (Ulaş Tuna Astepe) ešte sladko spia, dedko Osman (Sait Genay), Esma (Duygu Üstünbaş) a Berrak (İlayda Çevik) s dojatím sledujú, ako im malý Yiğit (Demir Birinci) všetkým chystá raňajky.

Vlastne, nik z dospelých - vrátane Aliho (Temmuz Gürkan Karaca), ktorý sa k nim pridá ako posledný – sa pri pohľade na šťastne a spokojne pôsobiace chlapčiatko zvŕtajúce sa v kuchyni neubráni dojatiu. Mustafa cíti v kostiach, že Vedat niečo chystá, a tak hneď ráno zavolá Fatihovi (Furkan Aksoy) a Muratovi (Cem Kenar) a varuje ich, aby boli v strehu... A aby si pre istotu vzali i zbrane! Len čo Cemil (Hilmi Özçelik) odíde do práce, aj Nazar (Çağla Özavcı) a Mercan (Belfu Benian) vyrazia do skromného príbytku hodžu Osmana. Ich úbohá mama (Nalan Kuruçim) tak nepozvanej návšteve – neskutočne otravnej jazyčnici Naciye (Dilek Denizdelen) – musí čeliť úplne sama.

Nazar odľahne, keď jej zavolá Doruk a povie jej, že vymazal záznamy z bezpečnostných kamier vo Vedatovej vile. Nanešťastie ani jeden z nich netuší, že dôvod na obavy nepominul. Práve naopak...

Sledujte v piatok, 2. decembra, o 23.30!

Upútavka

 
Zachránené životy - v pondelok až piatok o 22.30!
Sledujte celé epizody na