Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 22:15 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 120. epizóda

07. 12 2022 00:30 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 120. epizóda
Zachránené životy: 120. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Zázraky sa, aspoň občas, skutočne stávajú – a tentoraz sa Šťastena na bratov Kaleliovcov zoširoka usmeje hneď dvakrát!

Ak by záležalo len na ňom, Vedat (Mehmet Ali Nuroğlu) by sa zastavil až na letisku, aby mu nik nemohol prekaziť jeho nechutné plány. No statočnému malému Yiğitovi (Demir Birinci) sa podarí toho darebáka šikovne prekabátiť a počas neplánovanej zastávky na najbližšej pumpe mu ujde! Hoci všetky skončili za mrežami, Nefes (İrem Helvacıoğlu), Asiye (Öykü Gürman), Nazar (Çağla Özavcı), Mercan (Belfu Benian) a Berrak (İlayda Çevik) sa zhodnú, že za ten pohľad na ich poníženého a bezmocného trýzniteľa to rozhodne stálo. Fikret (Erdal Cindoruk) pritlačí na Vedatovu advokátku, aby urýchlene stiahla trestné oznámenie na uväznené priateľky a našla spôsob, ako nechať zmiznúť dôkazy, ktoré ich usvedčujú!

Keď sa Tahirovi (Ulaş Tuna Astepe) s Mustafom (Sinan Tuzcu) konečne podarí Vedata dohnať a začnú po sebe strieľať, zdá sa, že tentoraz ten diabol už isto-iste nevyviazne. No potom jeden po druhom vytiahne svoje tromfy... Ešteže sa zázraky, aspoň občas, skutočne stávajú – a tentoraz sa Šťastena na bratov Kaleliovcov zoširoka usmeje nie raz, ale hneď dvakrát! No i tak večer, keď sa k nim pridajú i Ali (Temmuz Gürkan Karaca), Esma (Duygu Üstünbaş) a Osman (Sait Genay), pôsobia unavene, skleslo a bezmocne.

A úplne rovnako sa vo svojom zrazu až bolestne prázdnom a tichom príbytku cítia i Türkan (Nalan Kuruçim) s Cemilom (Hilmi Özçelik)...

Sledujte v stredu, 7. decembra, o 23.30!

Upútavka

 
Zachránené životy - v pondelok až piatok o 22.30!
Sledujte celé epizody na