Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 22:15 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 165. a 166. epizóda

24. 01 2023 00:10 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 165. a 166. epizóda
Zachránené životy: 165. a 166. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Tahir dnes, žiaľ, nemá najlepší deň. Po zoznámení s Gencovou rodinou ho totiž čaká ďalšie, nemenej šokujúce – zoznámenie s jeho šoférom!

Asiye (Öykü Gürman), Tahirovi (Ulaş Tuna Astepe), Nefes (İrem Helvacıoğlu) a Alimu (Temmuz Gürkan Karaca) spadne zo srdca obrovský kameň, keď do prístavu dorazí loď pobrežnej stráže s dvojicou úplne premočených a vyčerpaných, ale rozhodne živých a zdravých mužov, ktorí prežili potopenie ich lode na palube. Jedným z nich je totiž i Mustafa (Sinan Tuzcu). Nanešťastie netrvá dlho a smutná správa o smrti kamarátov oboch preživších zrazí na kolená... Arogantný Genco (Ugur Çavusoglu) sústavne uráža a ponižuje, ba priam terorizuje nielen Nilüfer (Ayten Soykök), ale i dospievajúcu Melek (Asya Kasap), ktorej sa nevhodné až perverzné pohľady a komentáre nevlastného otca z duše hnusia! Keď sa pani Saniye (Nurşim Demir Murat) a hodža Osman (Sait Genay) ujmú otraseného Mustafu, Tahir sa rozhodne o tragédii, ktorá ich postihla nič, informovať netušiace rodiny mŕtvych priateľov osobne. Fatih (Furkan Aksoy) s Mustafom si bez zbytočných slov a gest padnú do náručia a všetko, čo stálo medzi nimi – všetky tie zbytočné hádky, krivdy a nedorozumenia -, je razom zabudnuté. Tahirovi stačí v kancelárii jediný pohľad na napohľad úplne nevinne vyzerajúci predmet, ktorý tam nepatrí - malú papierovú lodičku -, a hneď vie, koľká bije. Zmocní sa ho neskutočný hnev... Nebyť Aliho, urobil by nejakú hlúposť, ktorú by už nešlo vziať späť a za ktorú by on a všetci ostatní Kaleliovci iste niekoľkonásobne škaredo zaplatili! O tom, čo sa deje, sa Murat (Cem Kenar) dozvie z rodiny ako úplne posledný, od svojho právom ustarosteného dvojčaťa. Ali má čo robiť, aby sa ovládol, keď ho arogantný Genco odpálkuje ako malého chlapca, keď za ním príde v služobnej veci. A minimálne rovnaký, ak nie väčší hnev vzkypí i v Türkan (Nalan Kuruçim), keď si jeden z jeho mužov príde po Mercan (Belfu Benian).

Keďže Hazan (Gülper Özdemir) nie je hlúpa a svojho odporného nevlastného otca pozná lepšie ako ktokoľvek iný, je jej okamžite jasné, že to, že s nimi dnes večer sedí pri jednom stole aj Tahirov brat rozhodne nie je náhoda! V poslednom čase už i tak dosť napätý vzťah Cemila (Hilmi Özçelik) a Türkan prechádza ďalšou vážnou krízou. Akoby sa tí dvaja už nezhodli vôbec na ničom, akoby sa nedokázali rozprávať bez kriku a urážok, akoby... Si boli cudzí. Keď sa Tahir v čase večere zrazu len tak vychytí a zmizne ktoviekam, Nefes hneď vie, že je zle. A nanešťastie sa nemýli! Nuž, Tahir dnes, žiaľ, naozaj nemá najlepší deň. Po zoznámení s Gencovou rodinou ho totiž čaká ďalšie, nemenej šokujúce – zoznámenie s jeho šoférom!

Nečakané dary od manželiek a mamy vženú Mustafovi a Tahirovi slzy do očí. A keď svojou troškou prispejú i Yiğit (Demir Birinci) a Balım (Dila Aktaș), už sa ani nesnažia skryť hlboké dojatie...

Sledujte v utorok, 24. januára, o 22.30!

 

Upútavka

 
Zachránené životy - v pondelok až piatok o 22.30!
Sledujte celé epizody na