Zachránené životy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 22:15 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zachránené životy: 167. a 168. epizóda

25. 01 2023 00:20 | Alexandra Stahlová
Zachránené životy: 167. a 168. epizóda
Zachránené životy: 167. a 168. epizóda Foto: ATV
Zachránené životy
Zachránené životy
Zachránené životy

Hrôza v očiach Melek aj Hazan a nič len nenávisť v tvári popletenej Hanife nenechajú Nefes a Tahira na pochybách, čo je Genco zač!

Aj keď je Melek (Asya Kasap) po všetkom, čo sa dnes večer stalo, smutná, vystrašená, poriadne znechutená a chce sa len rýchlo zavrieť vo svojej izbe a spať, Genco (Ugur Çavusoglu) ju prinúti prezliecť sa do nových šiat a urobiť mu súkromný koncert. Akoby mal narodeniny on a nie ona! A citovo úplne otupená Nilüfer (Ayten Soykök), žiaľ, opäť neurobí vôbec nič, aby pred tým násilníckym zverom ochránila aspoň svoju mladšiu dcéru... Nefes (İrem Helvacıoğlu) už dávno spí, no Tahir (Ulaş Tuna Astepe) nedokáže ani oka zažmúriť – zas a znova si v hlave prehráva posledný rozhovor s tým arogantným darebákom, ktorý poslal na dno loď ich otca, aj s dvojicou mladých námorníkov, ktorých rodiny si teraz môžu oči vyplakať... Fatihovi (Furkan Aksoy), ktorý sa až dosiaľ kvôli Muratovi (Cem Kenar) trápil úplne sám, viditeľne odľahne, keď sa o svojich obavách, pochybnostiach a starostiach konečne môže s niekým porozprávať. Správne, s Tahirom. Úbohej Melek naozaj niet čo závidieť. Genco jej nedovolí odsťahovať sa k sestre, nedovolí jej najesť sa a nedovolí jej dokonca bez urážok, vyhrážok a „bez povolenia“ ani len vstať od stola! A k svojej manželke sa ten odporný chlap správa ešte o poznanie horšie... Keď sa Türkan (Nalan Kuruçim) zastaví u Kaleliovcov a bez obalu vyjadrí svoje obavy z Genca, Asiye (Öykü Gürman) temer z nôh spadne, keď sa od ustarostenej priateľky dozvie ešte niečo – trpkú pravdu o svojom najproblémovejšom švagrovi. Fikret (Erdal Cindoruk) požiada Nefes o rozhovor. Ide o malého Yiğita (Demir Birinci), no reč, pochopiteľne, príde i na Genca. Možno je to len náhoda, no ďalší jeho rozhovor, len o pár hodín neskôr v prístave, je práve s tým diablom! Hazan (Gülper Özdemir) by rada Tahirovi vyjadrila sústrasť a vysvetlila, ako sa veci naozaj majú, no on ju, stále príšerne napálený, vôbec nepustí k slovu. A potom, žiaľ, urobí ešte väčšiu chybu - zájde za riaditeľom školy a...

Ťažko povedať, kto je viac sklamaný z toho, čo Tahir urobil bez toho, aby sa s kýmkoľvek poradil – či Nefes s Asiye, alebo Yiğit? Keď ju počas večer sadista Genco opäť začne úplne bezdôvodne terorizovať, aj keď je Melek na smrť vydesená, ubráni sa. A tentoraz nielen slovne! No keďže vie, čo bude nasledovať, vzápätí v panike utečie z domu... Hrôza v očiach Melek aj Hazan a nič len nenávisť v tvári popletenej Hanife (Rüçhan Çalışkur) nenechajú Nefes a Tahira na pochybách, čo je Genco zač! Na Murata každým dňom viac a viac dolieha samota a smútok z odlúčenia od rodiny. Prekročiť svoj tieň, vrátiť sa domov a požiadať o prepáčenie však, žiaľ nedokáže.

Trest, ktorý si diabol Genco vymyslí pre Nilüfer a Melek tentoraz, za ich údajnú neposlušnosť a vzdorovitosť, je nepredstaviteľné, bezbrehé zverstvo!

Sledujte v stredu, 25. januára, o 22.25!

Upútavka

 
Zachránené životy - v pondelok až piatok o 22.30!
Sledujte celé epizody na